Flexi Girls

Novinka! Je novým pohybovým krúžkom, ktorý sme vytvorili pre staršie dievčatá vo veku 9-12 rokov. Je spojením gymnastiky a tanca (showdancu). Využívaním tanečných prvkov prispejeme k rozvíjaniu pohybových schopností. Prvky gymnastiky zlepšia pohyblivosť a ohybnosť tela. Zlepšíme správne držanie tela, rovnováhu a rytmické schopnosti. Tanec a gymnastika pôsobí aj ako psychické uvoľnenie. Hodiny budú vedené zábavnou formou a našim cieľom je, aby sa dievčatá vždy tešili aj z toho najmenšieho pokroku a upevňovali si tak zdravé sebavedomie.

Tento krúžok odporúčame ako kombináciu ku krúžku Fit Girls. Ak hľadáte pre dievčatá aktivitu, ktorá by bola dvakrát týždenne, touto kombináciou získate pestré hodiny – spojenie gymnastiky, tanca a cvičenia.

Informácie o krúžku
> trvanie hodiny – 60 minút
> oblečenie – pohodlné – tričko, legíny, gymnastický dres, cvičky
> voda – vlastná fľaša s označeným menom

Cena:
3 mesačné členské (hodina 1x týždenne) 60 eur

Registrácia:

Tréner

Janka Ivaková
Janka má v City Kids pod palcom tréningy našich gymnastiek a tanečníčok. Tanec milovala už odmalička, 12 rokov sa aktívne venovala ľudovým tancom. Počas týchto rokov pribudla k tancu aj gymnastika a showdance. S klubom, v ktorom súťažne pôsobila, získala niekoľko cenných úspechov. Keďže oba tieto športy jej učarovali a sú jej srdcovou záležitosťou, aj po skončení aktívnej kariéry sa im naďalej venuje ako trénerka. Momentálne pôsobí ako trénerka a rozhodca v športovom klube ŠK Juventa Bratislava.