ROZVRH na školský rok 2021/22 platný od 13. 9. 2021

PONDELOK
14:00 - 14:50
Moderná GYMNASTIKA

2x týždenne ŠKOLA 1.ročník •POKROČILÉ

Registrovať
15:00 - 15:50
Moderná GYMNASTIKA

2x týždenne ŠKOLA 3. a 4.ročník

Obsadené - prihlásiť do čakačky
15:00 - 15:50
Moderná GYMNASTIKA

2x týždenne ŠKOLA 2.ročník •POKROČILÉ

Obsadené - prihlásiť do čakačky
15:00 - 15:50
Moderná GYMNASTIKA

1x týždenne ŠKOLA 1. a 2.ročník •ZAČIATOČNÍČKY

Registrovať
15:00 - 15:50
ATLETIKA

škola 1. - 4. ročník

Obsadené - prihlásiť do čakačky
15:30 - 16:20
LATINO dance

Zrkadlová miestnosť 1x týždenne TEENS vek 9 - 14 rokov

Registrovať
16:30 - 17:20
LATINO dance

Zrkadlová miestnosť 1x týždenne vek 3,5 - 5 rokov

Registrovať
17:30 - 18:20
LATINO dance

Zrkadlová miestnosť 1x týždenne vek 6 - 8 rokov

Registrovať
UTOROK
16:20-17:10
Športová príprava - BOJOVÉ ŠPORTY A SEBAOBRANA

FAJN CLUB 1x týždenne vek 5 - 8 rokov

Obsadené - prihlásiť do čakačky
17:20-18:10
Športová príprava - BOJOVÉ ŠPORTY A SEBAOBRANA

FAJN CLUB 1x týždenne vek 9 - 12 rokov

Registrovať
STREDA
14:00-14:50
Moderná GYMNASTIKA

2x týždenne ŠKOLA 1.ročník •POKROČILÉ

Registrovať
15:00-15:50
Moderná GYMNASTIKA

2x týždenne ŠKOLA 3. a 4. ročník

Registrovať
16:00-16:50
Moderná GYMNASTIKA

1x týždenne ŽABKY• vek 3,5 - 5 rokov

Obsadené - prihlásiť do čakačky
17:00 - 17:50
Moderná GYMNASTIKA

1x týždenne ŠKOLA 1. a 2. ročník •POKROČILÉ

Registrovať
14:00 - 14:50
Moderná GYMNASTIKA

2x týždenne ŠKOLA 2. ročník •POKROČILÉ

Registrovať
15:00 - 15:50
FLEXI♥Girls

1x týždenne vek 9 - 12 rokov

Registrovať
16:00 - 16:50
Moderná GYMNASTIKA

1x týždenne PREDŠKOLÁČKY 1 •ZAČIATOČNÍČKY

Obsadené - prihlásiť do čakačky
17:00-17:50
Moderná GYMNASTIKA

1x týždenne PREDŠKOLÁČKY 2 •POKROČILÉ

Registrovať
16:30 - 17:20
HIP HOP

Fajn club 2x týždenne Junior vek 5 - 8 rokov

Obsadené - prihlásiť do čakačky
17:45 - 18:45
HIP HOP

Zrkadlová miestnosť 2x týždenne BORN TO DANCE CREW vek 9 - 14 rokov •POKROČILÍ

Obsadené - prihlásiť do čakačky
ŠTVRTOK
15:00-15:50
ŠPORTOVO - GYMNASTICKÁ PRÍPRAVA

škola 1. - 4. ročník

Registrovať
16:00-16:50
ROCK ´N´ ROLL

škola 1. - 4. ročník

Registrovať
17:00-17:50
ROCK ´N´ ROLL

škôlka vek 4-6 rokov

Obsadené - prihlásiť do čakačky
15:00-15:50
ATLETIKA

škola 1.-4. ročník

Obsadené - prihlásiť do čakačky
16:00-16:50
ATLETIKA

Predškoláci

Obsadené - prihlásiť do čakačky
16:20 - 17:10
Športová príprava - BOJOVÉ ŠPORTY A SEBAOBRANA

FAJN CLUB 1x týždenne 5 - 8 rokov

Obsadené - prihlásiť do čakačky
PIATOK
16:30 - 17:20
HIP HOP

Fajn club 2x týždenne Junior vek 5 - 8 rokov

Obsadené - prihlásiť do čakačky
17:45 - 18:45
HIP HOP

Zrkadlová miestnosť 2x týždenne BORN TO DANCE CREW vek 9 - 14 rokov •POKROČILÍ

Obsadené - prihlásiť do čakačky