O nás

“Chceme, aby naše deti využili čas zmysluplnými a obohacujúcimi aktivitami a nemuseli za športovými aktivitami dochádzať mimo svojho bydliska"

Občianske združenie City Kids sa zameriava na športové aktivity a vzdelávanie detí od útleho veku až po tínedžerov.


Začínali sme v malom, v roku 2018, keď sme uviedli prvé krúžky pre deti – modernú gymnastiku a taekwondo. Každým rokom sa naša ponuka krúžkov rozširuje, ale hlavným cieľom je pre nás zachovávať vysokú úroveň tréningov a prinášať deťom radosť z pohybu.

Vzhľadom k umiestneniu našej mestskej časti v rámci Bratislavy je mnohokrát komplikované zabezpečiť deťom krúžky mimo MČ. Ale aj vďaka Vašej podpore, podpore mestskej časti a nášmu úsiliu vieme tieto krúžky realizovať priamo v priestoroch v našej mestskej časti.

Sme veľmi hrdí na podujatia, ktoré sa nám podarilo uskutočniť : Športové festivaly, projekt Pohyb nás spája a Vianoce v City Kids sú pre nás nezabudnuteľné chvíle, ktoré spájajú skvelú komunitu v Záhorskej Bystrici a okolia.

Momentálne prinášame šport a pohyb viac než 400 deťom zo Záhorskej Bystrice a okolia. Prinášame im kvalitných trénerov a športové aktivity, ktoré nenájdete ani v blízkom okolí. Na prvom mieste je vždy super zábava a pocit, že spolu patríme do skvelej komunity City Kids.

Podporili nás