Tanečná príprava


Deti sa na našom tanečnom krúžku naučia základy rôznych štýlov tancov. 

U najmenších skupín začíname so všeobecnými tanečnými základmi. Na hodinách rozvíjame motoriku a koordináciu tela, precvičujeme pamäť, ale aj orientáciu v priestore. Deti pracujú na pestrých krokových variáciách, ktoré následne spájajú do krátkych jednoduchých choreografií.

U starších skupiniek sa zameriavame na tance ako salsa, merenque, bachata, reggaeton. Výsledkom sú krásne choreografie, ktoré prezentujeme na rôznych kultúrnych podujatiach. Hodiny sú vždy pestré, zaujímavé a plné zábavy. Okrem tohto všetkého im krúžok prinesie radosť z tanca, správne držanie tela a veľa nových kamarátov.

→ Oblečenie – pohodlné oblečenie (suknička, legíny), balerínky, cvičky a fľaša s vodou.
→ Hodina trvá 45 – 60 minút (záleží od vekovej kategórie)
→ Tréningy prebiehajú v krásnych nových priestoroch Lalaland Záhorská Bystrica na Kunovskej 3.
→ 1x týždenne

• skupiny sa otvárajú pri minimálnom počte 7 detí

 ♥ skupina MINI 1 ♥ 3,5 – 4 roky, 1x týždenne
PONDELOK 16:15 – 17:00

 ♥ skupina MINI 2 ♥ 4 – 5 rokov, 1x týždenne
PONDELOK 17:10 – 18:00

 ♥ skupina MINI 3 ♥ 4,5 – 6 rokov, 1x týždenne
ŠTVRTOK 16:30 – 17:20


 ♥ skupina LITTLE 1 ♥ predškolský vek, 1x týždenne
UTOROK 16:30 – 17:20

♥ skupina LITTLE 2  ♥ predškolský vek + 1.ročník, 1x týždenne
ŠTVRTOK  17:30 – 18:20


♥ skupina GIRLS  ♥ 2. – 3. ročník, 1x týždenne
UTOROK  17:30 – 18:30Cena: ČLENSKÝ PRÍSPEVOK

číslo účtu: IBAN SK78 7500 0000 0040 2644 3131

Platobné obdobia 1x týždenne PONDELOK, UTOROK:

  • FEBRUÁR – JÚN  150 eur (18 tréningov)

Platobné obdobia 1x týždenne ŠTVRTOK:

  • FEBRUÁR – JÚN  160 eur (19 tréningov)

Členský príspevok na činnosť OZ súvisiacu s organizáciou a realizáciou jednotlivých krúžkov je nevratným príspevkom.


Pokyny pre rodičov a deti → Všeobecné podmienky


 

:

Registrácia:

Galéria

Tréner

Lillian Požgay
Celý život sa venuje tancu - začínala už v troch rokoch latinsko americkými a karibskými tancami, ktoré neskôr vystriedala moderná gymnastika, ktorej sa venovala 4 roky. Bohužiaľ kvôli zdravotným problémom musela prestať s modernou gymnastikou a znovu si našla cestu k latinsko americkým a karibským tancom. Tancuje na profesionálnej úrovni už šiesty rok a plánuje sa tanečne rozvíjať aj naďalej. Zároveň chce posúvať svoje skúsenosti ďalej a my sa veľmi tešíme, že ich posúva deťom zo City Kids.
Katarína Slobodová
Naša trénerka Katka tancuje už 13 rokov, má ukončený tanečný odbor na ZUŠ a momentálne študuje na FTVŠ odbor Šport pre zdravie a učiteľstvo telesnej výchovy. Má veľmi bohaté skúsenosti ako animátorka na detských táboroch a je členom tanečnej skupiny H&T DANCE COMPANY, s ktorou získala niekoľko významných ocenení. Deti si vždy získa svojou milou povahou, úsmevom a kamarátskym prístupom.
Miška Polláková
K tancu sa Miška dostala už ako 4-ročná na hodinách latina. Tanec sa už vtedy stal jej neoddeliteľnou súčasťou. S rozvíjaním tanca pokračovala v základnej umeleckej škole, kde navštevovala hodiny ľudových tancov. Neskôr sa začala naplno venovať latinsko-americkým tancom a popri tréningoch si dopĺňala základy gymnastiky a baletu. Následne sa stala členom Slovenského zväzu tanečných športov a International Dance Organization, kde sa jej podarilo získať viacero víťazstiev na domácich aj svetových tanečných súťažiach. Vďaka tancu našla svoju vnútornú silu, hodnotu a tieto pocity chce posúvať ďalej aj deťom na svojich tréningoch.