STUPAVA

City Kids tento rok otvára krúžky aj na Základnej škole Stupava!


MODERNÁ GYMNASTIKA je krásny, umelecký ženský šport, ktorý spája prvky baletu, akrobacie a tanca. S našimi gymnastkami pracujú trénerky najprv na technike tela bez náčinia. Rozvíjajú ich flexibilitu, zručnosť, správne držanie tela a ohybnosť. Neskôr sa na tréningoch sústredia na prácu s jednotlivými náčiniami ako je švihadlo, obruč, lopta, kužele a stuha. Vďaka tanečnej zložke sa naučia naše gymnastky prejavovať emócie a výraz prostredníctvom pohybu. U dievčat sa vďaka modernej gymnastike rozvíja aj ich zodpovednosť, sebadisciplína a sebaúcta. Hodiny sú sprevádzané hudbou, smiechom a radosťou z pohybu.


MODERNÝ TANEC  v sebe spája krásu Tanca a modernej gymnastiky. Na tréningoch využijeme techniky scénického tanca, contemporary, baletu, ale aj akrobacie a gymnastiky. Budeme pracovať s rovnováhou, rozvíjať improvizáciu a vyjadrenie emócií pohybom. Krúžok vhodnejší pre staršie dievčatá, keďže choreografie sú už náročnejšie na výraz a vyjadrenie emócií.


FLEXI GIRLS je krúžok pre dievčatá od 9 rokov , kde sa sústredíme na pohyblivosť a ohybnosť tela. Je spojením Modernej Gymnastiky a tanca. Zlepšíme správne držanie tela, rovnováhu a rytmické schopnosti. Pohyb a moderná gymnastika pôsobí aj ako psychické uvoľnenie. Hodiny budú vedené zábavnou formou a našim cieľom je, aby sa dievčatá vždy tešili aj z toho najmenšieho pokroku a upevňovali si tak zdravé sebavedomie. Všetko, čo sa dievčatá na našom krúžku naučia, spoja do krásnych choreografií.Cena: ČLENSKÝ PRÍSPEVOK

Platobné obdobia pre skupiny 2x týždenne PONDELOK + PIATOK:

  • SEPTEMBER – JANUÁR 270 eur (32 tréningov)
  • možnosť rozdelenia na 2 splátky

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne PONDELOK (trvanie hodina):

  • SEPTEMBER – JANUÁR 144 eur (17 tréningov)

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne UTOROK (trvanie hodina a pol):

  • SEPTEMBER – JANUÁR 170 eur (17 tréningov)

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne ŠTVRTOK (trvanie hodina a pol):

  • SEPTEMBER – JANUÁR 160 eur (16 tréningov)

Členský príspevok na činnosť OZ súvisiacu s organizáciou a realizáciou jednotlivých krúžkov je nevratným príspevkom.

Pokyny pre rodičov a detiVšeobecné podmienky


MOŽNOSŤ PRVEJ SKÚŠOBNEJ HODINY!

DIEŤA VŠAK ZAREGISTRUJTE PODĽA ROZVRHU!

ROZVRH:

MODERNÁ GYMNASTIKA

1. ROČNÍK – tréningy 2x týždenne

PONDELOK 14:00 – 15:00

PIATOK 14:00 – 15:00

2 . + 3. ROČNÍK – tréningy 2x týždenne

PONDELOK 15:00 – 16:00

PIATOK 15:00 – 16:00


FLEXI GIRLS  – vek od 9 rokov a viac, 1x týždenne

PONDELOK 16:00 – 17:00


MODERNÝ TANEC mladšie 1. a 2. ročník

UTOROK: 15:30 – 17:00

MODERNÝ TANEC staršie od 3. ročníka

ŠTVRTOK: 15:30 – 17:00


MIESTO: ZŠ STUPAVA – Malá telocvičňa

KONTAKTY: citykidsstupava@gmail.com, 0918 886 768

 

:

Registrácia:

Tréner

Alexandra-Zoja Paulovská
Zoja je naša trénerka Moderného tanca. Tancu sa venuje od svojich 3 rokov. Úspešne absolvovala ZUŠ Hálkova a následne sa venovala tanečnej, hereckej a muzikálovej činnosti v tanečnej škole Elledanse, kde pôsobila aj ako trénerka jazzovej a modernej techniky. Má za sebou niekoľko úspešných súťaží so sólovými aj skupinovými choreografiami. Pôsobila aj v klube modernej gymnastiky TJ Sokol Bratislava. Momentálne je členkou Momentum dance team a tešíme sa, že je členkou aj nášho City Kids tímu.
Anastasia Khmelnitskaya
Anastasia pochádza z Ukrajiny, kde sa 13 rokov profesionálne venovala modernej gymnastike a má za sebou veľa úspechov na regionálnych a národných súťažiach. 3 roky pracovala ako tréner, je certifikovaný fitness tréner, tréner Pilatesu a tréner gymnastiky detí. Anastasiu si naše dievčatá hneď obľúbili a priniesla do našich tréningov úžasnú energiu.
Barborka Sasáková
Barborka sa s modernou gymnastikou zoznámila už vo svojich piatich rokoch. Aktívne sa jej venovala do svojich 15 rokov a súťažnú šnúru zakončila účasťou na Majstrovstvách Slovenska. Následne sa rozhodla vydať na dráhu trénerky vo svojom domovskom klube KMG Argo Prievidza. Vo svojom tíme vychovala majsterku Slovenska v spoločných skladbách za rok 2022. Je trénerkou I. kvalifikačného stupňa - gymnastika pre všetkých. Aktuálne je študentkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského. Barborku majú radi všetky dievčatá pre jej milú povahu a kreatívne tréningy.
Klára Horeličanová
Tanec je Klárinou vášňou už od predškolského veku. Spočiatku objavovala rôzne tanečné štýly od hiphopu až po orient. V roku 2017/18 súťažila so scénicko-orientálnym duetom a následne sa umiestňovala aj v rôznych slovenských súťažiach. Šesť rokov sa intenzívne venovala muzikálu, kde popri scénickom tanci rozvíjala aj svoju spevácku a hereckú stránku. Novinkou v tomto období sa pre ňu stal step (stepový tanec). V detských (mládežníckych) muzikáloch si odohrala niekoľko hlavných rolí a posunula sa ďalej do Elledanse, kde znovuobjavila moderny tanec. Dnes je súčasťou Momentum dance team, kde sa so stále neutíchajúcou vášňou venuje contemporary.