STUPAVA

City Kids tento rok otvára krúžky aj na Základnej škole Stupava!


MODERNÁ GYMNASTIKA je krásny, umelecký ženský šport, ktorý spája prvky baletu, akrobacie a tanca. S našimi gymnastkami pracujú trénerky najprv na technike tela bez náčinia. Rozvíjajú ich flexibilitu, zručnosť, správne držanie tela a ohybnosť. Neskôr sa na tréningoch sústredia na prácu s jednotlivými náčiniami ako je švihadlo, obruč, lopta, kužele a stuha. Vďaka tanečnej zložke sa naučia naše gymnastky prejavovať emócie a výraz prostredníctvom pohybu. U dievčat sa vďaka modernej gymnastike rozvíja aj ich zodpovednosť, sebadisciplína a sebaúcta. Hodiny sú sprevádzané hudbou, smiechom a radosťou z pohybu.


MODERNÝ TANEC  v sebe spája krásu Tanca a modernej gymnastiky. Na tréningoch využijeme techniky scénického tanca, contemporary, baletu, ale aj akrobacie a gymnastiky. Budeme pracovať s rovnováhou, rozvíjať improvizáciu a vyjadrenie emócií pohybom. Krúžok vhodnejší pre staršie dievčatá, keďže choreografie sú už náročnejšie na výraz a vyjadrenie emócií.


FLEXI GIRLS je krúžok pre dievčatá od 9 rokov , kde sa sústredíme na pohyblivosť a ohybnosť tela. Je spojením Modernej Gymnastiky a tanca. Zlepšíme správne držanie tela, rovnováhu a rytmické schopnosti. Pohyb a moderná gymnastika pôsobí aj ako psychické uvoľnenie. Hodiny budú vedené zábavnou formou a našim cieľom je, aby sa dievčatá vždy tešili aj z toho najmenšieho pokroku a upevňovali si tak zdravé sebavedomie. Všetko, čo sa dievčatá na našom krúžku naučia, spoja do krásnych choreografií.Cena: ČLENSKÝ PRÍSPEVOK

Platobné obdobia pre skupiny 2x týždenne PONDELOK + PIATOK:

  • SEPTEMBER – JANUÁR 270 eur (32 tréningov)
  • možnosť rozdelenia na 2 splátky

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne PONDELOK (trvanie hodina):

  • SEPTEMBER – JANUÁR 144 eur (17 tréningov)

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne UTOROK (trvanie hodina a pol):

  • SEPTEMBER – JANUÁR 170 eur (17 tréningov)

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne ŠTVRTOK (trvanie hodina a pol):

  • SEPTEMBER – JANUÁR 160 eur (16 tréningov)

Členský príspevok na činnosť OZ súvisiacu s organizáciou a realizáciou jednotlivých krúžkov je nevratným príspevkom.

Pokyny pre rodičov a detiVšeobecné podmienky


MOŽNOSŤ PRVEJ SKÚŠOBNEJ HODINY!

DIEŤA VŠAK ZAREGISTRUJTE PODĽA ROZVRHU!

ROZVRH:

MODERNÁ GYMNASTIKA

1. ROČNÍK – tréningy 2x týždenne

PONDELOK 14:00 – 15:00

PIATOK 14:00 – 15:00

2 . + 3. ROČNÍK – tréningy 2x týždenne

PONDELOK 15:00 – 16:00

PIATOK 15:00 – 16:00


FLEXI GIRLS  – vek od 9 rokov a viac, 1x týždenne

PONDELOK 16:00 – 17:00


MODERNÝ TANEC mladšie 1. a 2. ročník

UTOROK: 15:30 – 17:00

MODERNÝ TANEC staršie od 3. ročníka

ŠTVRTOK: 15:30 – 17:00


MIESTO: ZŠ STUPAVA – Malá telocvičňa

KONTAKTY: citykidsstupava@gmail.com, 0918 886 768

 

:

Registrácia:

Tréner

Alexandra-Zoja Paulovská
Zoja je naša trénerka Moderného tanca. Tancu sa venuje od svojich 3 rokov. Úspešne absolvovala ZUŠ Hálkova a následne sa venovala tanečnej, hereckej a muzikálovej činnosti v tanečnej škole Elledanse, kde pôsobila aj ako trénerka jazzovej a modernej techniky. Má za sebou niekoľko úspešných súťaží so sólovými aj skupinovými choreografiami. Pôsobila aj v klube modernej gymnastiky TJ Sokol Bratislava. Momentálne je členkou Momentum dance team a tešíme sa, že je členkou aj nášho City Kids tímu.
Lenka Benčičová
Tancu najmä baletu sa venuje od svojich štyroch rokov. Má za sebou gymnastickú prípravu. Vyštudovala Tanečné konzervatórium Evy Jaczovej, a počas štúdia vystupovala aj v niekoľkých predstaveniach v Slovenskom národnom divadle. Momentálne sa sústredí už len na trénovanie budúcich tanečníčok a gymnastiek.
Anastasia Khmelnitskaya
Anastasia pochádza z Ukrajiny, kde sa 13 rokov profesionálne venovala modernej gymnastike a má za sebou veľa úspechov na regionálnych a národných súťažiach. 3 roky pracovala ako tréner, je certifikovaný fitness tréner, tréner Pilatesu a tréner gymnastiky detí. Anastasiu si naše dievčatá hneď obľúbili a priniesla do našich tréningov úžasnú energiu.
Barborka Sasáková
Barborka sa s modernou gymnastikou zoznámila už vo svojich piatich rokoch. Aktívne sa jej venovala do svojich 15 rokov a súťažnú šnúru zakončila účasťou na Majstrovstvách Slovenska. Následne sa rozhodla vydať na dráhu trénerky vo svojom domovskom klube KMG Argo Prievidza. Vo svojom tíme vychovala majsterku Slovenska v spoločných skladbách za rok 2022. Je trénerkou I. kvalifikačného stupňa - gymnastika pre všetkých. Aktuálne je študentkou Právnickej fakulty Univerzity Komenského. Barborku majú radi všetky dievčatá pre jej milú povahu a kreatívne tréningy.
Klára Horeličanová
Tanec je Klárinou vášňou už od predškolského veku. Spočiatku objavovala rôzne tanečné štýly od hiphopu až po orient. V roku 2017/18 súťažila so scénicko-orientálnym duetom a následne sa umiestňovala aj v rôznych slovenských súťažiach. Šesť rokov sa intenzívne venovala muzikálu, kde popri scénickom tanci rozvíjala aj svoju spevácku a hereckú stránku. Novinkou v tomto období sa pre ňu stal step (stepový tanec). V detských (mládežníckych) muzikáloch si odohrala niekoľko hlavných rolí a posunula sa ďalej do Elledanse, kde znovuobjavila moderny tanec. Dnes je súčasťou Momentum dance team, kde sa so stále neutíchajúcou vášňou venuje contemporary.