ROCK ´N´ ROLL

Rock´N´Roll je dynamický, výbušný a energický športový tanec.

Charakteristickými črtami tohto tanečného štýlu sú výkopy a rôzne akrobatické kúsky. Na našich hodinách sa naučíte základné kroky a po vycibrení techniky sa dostaneme aj k jednoduchým akrobaciám.

Na tréningoch využívame prvky gymnastiky a všeobecnej športovej prípravy. Tancujeme v skupinách – vhodné pre dievčatá aj chlapcov. Hodiny sú pestré a plné energie.

→ Oblečenie – pohodlné oblečenie, ktoré nebude brániť v akomkoľvek pohybe (dres, tričko, legíny), športová obuv (tenisky alebo pevnejšie cvičky) a fľaša s vodou.
→ Hodina trvá 50 – 60 minút (záleží od vekovej kategórie)
→ 1x týždenne

• skupiny sa otvárajú pri minimálnom počte 6 detí


ŠTVRTOK

15:00 – 16:00 ♥ ŠKOLA 2.-4. ročník

16:00 – 17:00 ♥ ŠKOLA 1. ročník


Cena: ČLENSKÝ PRÍSPEVOK

číslo účtu: IBAN SK78 7500 0000 0040 2644 3131

Platobné obdobia:

  • JANUÁR – MAREC  77 eur (11 tréningov)

Členský príspevok na činnosť OZ súvisiacu s organizáciou a realizáciou jednotlivých krúžkov je nevratným príspevkom.

Pokyny pre rodičov a deti → Všeobecné podmienky

Ďakujeme za podporu!

:

Registrácia:

Galéria

Tréner

Adéla Chlapcová
Tanec je súčasťou jej života už viac ako 17 rokov. Aj keď sa venovala viacerým tanečným štýlom (hip hop, disco dance, latino), nakoniec vždy ostala pri akrobatickom rokenrole, ktorému sa venuje dodnes. Zopár rokov sa venovala aj športovej gymnastike, ktorú rada zaraďuje do tréningu. V akrobatickom rokenrole pôsobí ako aktívna tanečníčka, trénerka a rozhodkyňa. Už 5 rokov vedie tréningy v klube VŠK FTVŠ UK Lafranconi. Jej najväčší úspech je titul 2. Vicemajsterky sveta z roku 2015 a 4. miesto z MS v roku 2019. Je absolventkou FTVŠ UK (magisterský stupeň).