ROCK ´N´ ROLL

Rock´N´Roll je dynamický, výbušný a energický športový tanec.

Charakteristickými črtami tohto tanečného štýlu sú výkopy a rôzne akrobatické kúsky. Na našich hodinách sa naučíte základné kroky a po vycibrení techniky sa dostaneme aj k jednoduchým akrobaciám.

Na tréningoch využívame prvky gymnastiky a všeobecnej športovej prípravy. Tancujeme v skupinách – vhodné pre dievčatá aj chlapcov. Hodiny sú pestré a plné energie.

→ Oblečenie – pohodlné oblečenie, ktoré nebude brániť v akomkoľvek pohybe (dres, tričko, legíny), športová obuv (tenisky alebo pevnejšie cvičky) a fľaša s vodou.
→ Hodina trvá 50 minút
→ 1x týždenne

• skupiny sa otvárajú pri minimálnom počte 6 detí


ŠTVRTOK

16:00 – 16:50 ♥ ŠKOLA 1.-4. ročník

17:00 – 17:50 ♥ ŠKÔLKA 4-6 rokov


Doba trvania registrácie:

SEPTEMBER – DECEMBER → Kvôli prípadným neočakávaným pandemickým opatreniam sa zatiaľ september uhrádza oddelene, ale prihlásenie sa do krúžku je záväzné do decembra! V prípade, že by žiadne opatrenia nebránili činnosti našich krúžkov, pokračujete plynule ďalšie mesiace a riadite sa platobnými obdobiami (viď nižšie v texte).

JANUÁR – MAREC

APRÍL – JÚN


Cena: ČLENSKÝ PRÍSPEVOK

číslo účtu: IBAN SK78 7500 0000 0040 2644 3131

Platobné obdobia:

  • SEPTEMBER………………………… 18 eur
  • OKTÓBER – DECEMBER………… 72 eur
  • JANUÁR – MAREC…………………. 72 eur
  • APRÍL  – JÚN………………………… 72 eur

Členský príspevok na činnosť OZ súvisiacu s organizáciou a realizáciou jednotlivých krúžkov je nevratným príspevkom.

:

Registrácia:

Galéria

Tréner

Adéla Chlapcová
Tanec je súčasťou jej života už viac ako 17 rokov. Aj keď sa venovala viacerým tanečným štýlom (hip hop, disco dance, latino), nakoniec vždy ostala pri akrobatickom rokenrole, ktorému sa venuje dodnes. Zopár rokov sa venovala aj športovej gymnastike, ktorú rada zaraďuje do tréningu. V akrobatickom rokenrole pôsobí ako aktívna tanečníčka, trénerka a rozhodkyňa. Už 5 rokov vedie tréningy v klube VŠK FTVŠ UK Lafranconi. Jej najväčší úspech je titul 2. Vicemajsterky sveta z roku 2015 a 4. miesto z MS v roku 2019. Je absolventkou FTVŠ UK (magisterský stupeň).