Latino Dance

Deti sa na našom tanečnom krúžku naučia základy rôznych druhov tanca, ako je zumba, latino či ľudový tanec. Na hodinách rozvíjame motoriku a koordináciu tela, precvičujeme pamäť, ale aj orientáciu v priestore. Deti pracujú na pestrých krokových variáciách, ktoré následne spájajú do krátkych choreografií. Okrem tohto všetkého im krúžok prinesie do života radosť z pohybu, z tanca, správne držanie tela a veľa nových kamarátov.

Informácie o krúžku
> trvanie hodiny – 45-60 minút (podľa vekovej skupiny)
> oblečenie – pohodlné – tričko, legíny, suknička, šaty, cvičky, papučky
> voda – vlastná fľaša s označeným menom

Cena:
3 mesačné členské (hodina 1x týždenne) 60 €

Registrácia:

Galéria

Tréner

Nina Halačová
Trénerka našich tanečníc je absolventkou Fakulty telesnej výchovy a športu. Už odmalička bola vedená k športu, aktívne sa venovala bežeckému lyžovaniu. Po skončení kariéry jej prirástol k srdcu tanec. Svoje skúsenosti a radosť z tanca odovzdáva ďalej. Viedla kurzy tanca pre deti predškolského veku, ale aj starších teenagerov a učila aj deti v neďalekej Viedni. V súčasnosti pracuje ako učiteľka v súkromných jasliach. Veľmi dôležitý je pre ňu láskavý prístup k deťom a pozitívna motivácia. Vďaka tomu si veľmi rýchlo získala naše dievčatká a tešia sa na každú hodinu s Ninkou.
 • Aká je cena krúžku?

  Za krúžok Latino Dance sa štandardne platí 3mesačné členské – 60 eur.

 • Kedy krúžky začínajú?

  Krúžok Latino Dance začína v septembri. Ide o trojmesačný krúžok. Ak sú voľné miesta, dá sa prihlásiť aj počas trvania krúžku.

 • Kde prebieha krúžok?

  Krúžok Latino Dance prebieha v Spoločenskom dome v Záhorskej Bystrici

 • Je možné vyzdvihnúť dieťa zo ŠKD?

  Žiaľ, pri tomto krúžku, keďže tancujeme v spoločenskom dome, nevyzdvihujeme deti zo ŠKD. Tieto krúžky sú v neskorších časoch, kedy už by nemal byť problém pre rodičov dopraviť deti na krúžky.

 • Ako sa prihlásime na kurz?

  Prihlášku vyplňte elektronicky na našej stránke priamo pri krúžku, ktorý ste si vybrali. Po naplnení skupiny vám potvrdíme zaradenie do skupiny a zašleme všetky potrebné informácie k platbe a k priebehu hodín.

 • Ak máme záujem o krúžok, ale v danom krúžku nie je miesto, je možnosť prihlásenia?

  V prípade, že nie je voľné miesto môžte sa prihlásiť na tzv. čakačku. V prípade, že sa miesto uvoľní, budeme Vás ihneď kontaktovať.

 • Je na hodinách prítomný aj rodič?

  Pri krúžkoch pre deti od troch rokov sa rodičia na krúžkoch nezúčastňujú. Na začiatku otvorenia novej skupiny máme prvú otvorenú hodinu aj s rodičmi, ale ak prebehne adaptácia bez problémov, tak prítomnosť rodiča nie je potrebná. Detičky sa viac sústredia a koncentrujú na trénera a tréningy prebiehajú bezproblémovejšie.

 • Je možnosť nahradiť si hodinu v prípade choroby?

  Náhradná hodina je možná iba v prípade, že hodina je riadne ospravedlnená písomne emailom alebo správou minimálne v deň kurzu do 12:00. Náhradné hodiny žiaľ z kapacitných dôvodov nevieme zabezpečiť automaticky. Je to možné iba po následnej dohode, kedy Vám môže byť ponúknutý náhradný termín v danom krúžku s inou skupinou. V prípade, že to bude možné, koncom každého kurzu uskutočníme aj samostatné náhradné hodiny.

  Po ukončení kurzu nie je možné si čerpať náhradné hodiny.

  Vynechané hodiny neodrátavame z ďalších krúžkov.