Hip-Hop

Hip Hop nie je iba tanec, ale aj kultúra, ktorá existuje už takmer 50 rokov a v súčasnosti patrí medzi najpopulárnejšie hudobné a tanečné štýly. Na Hip Hope sa pod Paťovým vedením deti naučia základy tanca streetdance, freestyle a základné techniky rôznych tanečných štýlov.

Informácie o krúžku
> trvanie hodiny – 60 minút
> oblečenie – pohodlné – tričko, legíny, tepláky, tenisky
> voda – vlastná fľaša s označeným menom

Cena:
3 mesačné členské (hodina 1xtýždenne) 60€

Registrácia:

Galéria

Tréner

Patrik Dudrák
Patrik sa tancu venuje už viac ako 10 rokov a má za sebou viaceré tanečné workshopy pod dohľadom profesionálov a tanečné vystúpenia doma aj v zahraničí. Okrem tancu sa venuje aj DJ-ingu.
 • Aká je cena krúžku?

  Za krúžok Hip Hop sa štandardne platí 3mesačné členské – 60 eur.

 • Kedy krúžky začínajú?

  Krúžok Hip Hop začína v septembri. Ide o trojmesačný krúžok. Ak sú voľné miesta, dá sa prihlásiť aj počas trvania krúžku.

 • Kde prebiehajú krúžky?

  Krúžok Hip Hop prebieha v Zrkadlovej miestnosti v Miestnej knižnici Záhorská Bystrica, Čsl. tankistov 134.

 • Je možné vyzdvihnúť dieťa zo ŠKD?

  Žiaľ, pri tomto krúžku, keďže tancujeme v zrkadlovej miestnosti, nevyzdvihujeme deti zo ŠKD. Tieto krúžky sú v neskorších časoch, kedy už by nemal byť problém pre rodičov dopraviť deti na krúžky.

 • Ako sa prihlásime na kurz?

  Prihlášku vyplňte elektronicky na našej stránke priamo pri krúžku, ktorý ste si vybrali. Po naplnení skupiny vám potvrdíme zaradenie do skupiny a zašleme všetky potrebné informácie k platbe a k priebehu hodín.

 • Ak máme záujem o krúžok, ale v danom krúžku nie je miesto, je možnosť prihlásenia?

  V prípade, že nie je voľné miesto môžte sa prihlásiť na tzv. čakačku. V prípade, že sa miesto uvoľní, budeme Vás ihneď kontaktovať.

 • Je na hodinách prítomný aj rodič?

  Pri krúžkoch pre deti od troch rokov sa rodičia na krúžkoch nezúčastňujú. Na začiatku otvorenia novej skupiny máme prvú otvorenú hodinu aj s rodičmi, ale ak prebehne adaptácia bez problémov, tak prítomnosť rodiča nie je potrebná. Detičky sa viac sústredia a koncentrujú na trénera a tréningy prebiehajú bezproblémovejšie.