VEĽKONOČNÉ HĽADANIE VAJÍČOK – ukončené

Poďme sa opäť HÝBAŤ, HĽADAŤ, ZABÁVAŤ SA.

Je tu krásna jar a veľkonočné sviatky, takže naše hľadanie sa bude točiť okolo týchto dvoch tém.

Hľadať sa budú PAPIEROVÉ VAJÍČKA s HÁDANKAMI, ÚLOHAMI a BÁSNIČKAMI. Tentoraz sme vybrali krásne, priam až magické miesto. Spoznajte ďalšie nové zákutia Záhorskej Bystrice  a odmenou vám bude aj neskutočná energia prírody. Veríme, že počasie bude priať a vy si to vychutnáte naplno.

!!!Všetky INŠTRUKCIE k CESTE (mapu a tajničku) dostanete emailom po registrácii na našej web stránke NA KONCI TOHTO PRÍSPEVKU!!!

Na konci cesty je miesto, kde sa môžu deti ešte dosýta vyšantiť. Ak si donesiete aj malé občerstvenie, môže z toho byť aj príjemný piknik.

Odmenu dostanú detičky po vylúštení TAJNIČKY. Zašleme vám ju v emaily – bude symbolická, ale tvorená z lásky a veríme, že deti poteší: DIPLOM, OBRÁZOK na vymaľovanie a PEXESO na vytlačenie.


Všetci sa však môžte zapojiť aj do SÚŤAŽE o krásnu knihu HVIEZDIČKO RIŠKO od Zuzky Mihálechovej. Máme z toho veľkú radosť, že jeden z vás túto knihu vyhrá, za čo Zuzke veľmi ďakujeme.

Kniha má úžasné recenzie a ako píše sama autorka: ”
Knižka je múdra, ale nie “premúdrelá”.
Je napínavá a občas vtipná.
A hoci sa dotýka aj vážnejších tém, snažila som sa ju písať s ľahkosťou a hravosťou.
Verím, že bude baviť nielen deti, ale aj teba, milý dospelák.”

SÚŤAŽ bude vyhlásená na našej FB stránke, takže sledujte naše príspevky.


Toto hľadanie je za DOBROVOĽNÝ PRÍSPEVOK – ak sa vám bude páčiť, pomôžete nášmu OZ akýmkoľvek príspevkom.

Robíme to hlavne pre vás, pretože v Záhorskej Bystrici je úžasná komunita rodičov a detí, ktorá nás drží nad vodou a my vám za to ĎAKUJEME.