FitBody City Kids

!CVIČÍME ONLINE! Pre viac info nás kontaktujte.

City Kids to nie sú len detičky, ale tvoria ho aj rodičia, dospeláci, ktorí by mali ísť svojím deťom príkladom. Cvičenie a pohyb by malo byť takou samozrejmosťou ako večerné umývanie zubov. My sme pre Vás vytvorili skupinové cvičenie, kde Vás strhne sila kolektívu a energia z cvičenia je znásobená perfektným kolektívom ľudí, ktorí majú rovnaký cieľ. Pevné zdravé telo, čistú a vyrovnanú hlavu a radosť v duši.
Kombinujeme vysoko intenzívne cvičenie so statickými cvikmi, vďaka čomu precvičíme celé telo. Každý tréning je iný, každý tréning je nová výzva.

Tréningy:
PONDELOK – 18:30 Futbalové ihrisko Záhorská Bystrica
STREDA – 18:30 Futbalové ihrisko Záhorská Bystrica
SOBOTA – 8:45 Workoutové ihrisko Záhorská Bystrica

September – v prípade priaznivého počasia cvičíme na futbalovom ihrisku, v prípade nepriaznivého počasia sa presúvame do Spoločenského domu v Záhorskej Bystrici (na námestí).
Pre aktuálne info o hodinách sledujte FB skupinu FitBody City Kids.

Cena:
1 hodina (futbalové ihrisko) - 5 eur
1 hodina (spoločenský dom, workoutové ihrisko) - 6 eur

Galéria

  • Je možné na cvičenia pre dospelých priniesť so sebou dieťa?

    Cvičenia v doobedných hodinách skupiny Fit mamičky City Kids sú určené práve pre mamičky, ktoré nemajú kde nechať svoje deti, takže si ich môžu vziať so sebou.

    Na večerné cvičenia kvôli bezpečnosti žiaľ nie je možné prísť s dieťaťom. Občasnou výnimkou by mohlo byť dieťa od 3 rokov, ktoré by ale nemohlo kvôli bezpečnosti voľne pobehovať, keďže sa na cvičení používajú aj ťažké pomôcky.