Pohybová príprava

Problémom dnešnej doby je klesajúca fyzická aktivita našich detí. A pritom pohyb je pre každé dieťa prirodzený a nevyhnutný. Pohyb im prináša radosť, spokojnosť a sebavedomie.
O to sa snažíme aj my na kurze POHYBOVEJ PRÍPRAVY City Kids, kde sa deti pod vedením skúseného trénera učia disciplíne a vzájomnej komunikácii.
Základnými gymnastickými cvičeniami si zlepšia koordináciu a posilnia celé telo.
Atletickými cvičeniami, hrami, naháňačkami zase zvýšia svoju kondíciu a silu.
Hravou formou sa naučia základy obľúbených športov a posilníme aj mozog, reagovaním na podnety a rozmýšľaním pri hrách.
Na kurze položíme základy správnych a trvalých návykov fyzickej aktivity Vašich detí.

Informácie o krúžku
> trvanie hodiny – 60 minút
> oblečenie – pohodlné – tričko, legíny, tepláky, tenisky do haly
> voda – vlastná fľaša s označeným menom

Cena:
3 mesačné členské (hodina 1x týždenne) 60€

Registrácia:

Galéria

Tréner

Henrich Blaško
Henrich je študentom 4. ročníka na Fakulte telesnej výchovy a športu. Trénuje už štvrtý rok deti v Benitime a rok u nás v City Kids. Hráva aktívne futbal a venuje sa mu už 15 rokov. Je to usmievavý a milý chalan. V deťoch vidí našu budúcnosť a práve preto je trénovanie detí zmyslom jeho života.
 • Aká je cena krúžku?

  Za krúžok Pohybová príprava sa štandardne platí 3mesačné členské – 60 eur.

 • Kedy krúžky začínajú?

  Krúžok Pohybová príprava začína v septembri. Ide o trojmesačný krúžok. Ak sú voľné miesta, dá sa prihlásiť aj počas trvania krúžku.

 • Kde prebiehajú krúžky?

  Krúžok Pohybová príprava prebieha v Športovej hale v Záhorskej Bystrici

 • Je možné vyzdvihnúť dieťa zo ŠKD?

  Áno, deti vieme vyzdvihnúť priamo zo ŠĶD zo ZŠ Hargašova, ale iba na krúžky, ktoré prebiehajú v Športovej hale v Záhorskej Bystrici. Podľa dohody ich môžeme aj odprevadiť naspäť do ŠKD, prípadne si ich vyzdvihnete v športovej hale.

 • Ako sa prihlásime na kurz?

  Prihlášku vyplňte elektronicky na našej stránke priamo pri krúžku, ktorý ste si vybrali. Po naplnení skupiny vám potvrdíme zaradenie do skupiny a zašleme všetky potrebné informácie k platbe a k priebehu hodín.

 • Ak máme záujem o krúžok, ale v danom krúžku nie je miesto, je možnosť prihlásenia?

  V prípade, že nie je voľné miesto môžte sa prihlásiť na tzv. čakačku. V prípade, že sa miesto uvoľní, budeme Vás ihneď kontaktovať.

 • Je na hodinách prítomný aj rodič?

  Pri krúžkoch pre deti od troch rokov sa rodičia na krúžkoch nezúčastňujú. Na začiatku otvorenia novej skupiny máme prvú otvorenú hodinu aj s rodičmi, ale ak prebehne adaptácia bez problémov, tak prítomnosť rodiča nie je potrebná. Detičky sa viac sústredia a koncentrujú na trénera a tréningy prebiehajú bezproblémovejšie.