Moderná GYMNASTIKA Záhorská Bystrica

Moderná gymnastika je krásny, umelecký ženský šport, ktorý spája prvky baletu, akrobacie a tanca. S našimi gymnastkami pracujú trénerky najprv na technike tela bez náčinia. Rozvíjajú ich flexibilitu, zručnosť, správne držanie tela a ohybnosť. Neskôr sa na tréningoch sústredia na prácu s jednotlivými náčiniami ako je švihadlo, obruč, lopta, kužele a stuha. Vďaka tanečnej zložke sa naučia naše gymnastky prejavovať emócie a výraz prostredníctvom pohybu. U dievčat sa vďaka modernej gymnastike rozvíja aj ich zodpovednosť, sebadisciplína a sebaúcta. Hodiny sú sprevádzané hudbou, smiechom a radosťou z pohybu.

•pre staršie dievčatá máme vytvorený aj špeciálny krúžok s prvkami modernej gymnastiky FLEXI♥Girls

Informácie o krúžku
→ trvanie hodiny: 50 – 60 minút (záleží od vekovej kategórie)
→ oblečenie: pohodlné – tričko, legíny, gymnastický dres, cvičky
→  voda: vlastná fľaša s označeným menom

• skupiny sa otvárajú pri minimálnom počte 6 detí

• skupiny o 14:00 a 15:00 vyzdvihujeme z ŠKD


Tréningy 2x týždenne:

PONDELOK + STREDA 14:00 ŠKOLA 1. ročník

PONDELOK + STREDA 14:00ŠKOLA 3. a 4. ročník

PONDELOK + STREDA 15:00 ŠKOLA 2. ročník

PONDELOK + STREDA 15:00 ŠKOLA 3. a 4. ročník

PONDELOK 16:00 ♥ SLNIEČKA vek 4 – 5 rokov


Tréningy 1x týždenne:

STREDA 16:00 PREDŠKOLÁČKY (HVIEZDIČKY a MYŠKY)

STREDA 16:00ŽABKY vek 4 – 5 rokov

STREDA 17:00vek 6-8 rokov


Cena: ČLENSKÝ PRÍSPEVOK

číslo účtu: IBAN SK78 7500 0000 0040 2644 3131

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne STREDA:

 • JANUÁR – MAREC  77 eur (11 tréningov)
 • APRÍL – JÚN 91 eur (13 tréningov)

Platobné obdobia pre skupiny 2x týždenne PONDELOK + STREDA:

 • JANUÁR – MAREC  150 eur (22 tréningov)
 • APRÍL – JÚN 160 eur (23 tréningov)

Členský príspevok na činnosť OZ súvisiacu s organizáciou a realizáciou jednotlivých krúžkov je nevratným príspevkom.

Pokyny pre rodičov a detiVšeobecné podmienky

:

Registrácia:

Galéria

Tréner

Miška Darnadiová
Trénerka Miška sa prvýkrát s gymnastikou stretla už ako 5 ročná. Aktívne sa jej venovala 12 rokov a v súčasnosti pôsobí ako tréner a rozhodca modernej gymnastiky v športovom klube ŠK Juventa Bratislava. Práca trénera ju veľmi napĺňa. Teší sa z každého malého či veľkého pokroku a so svojimi zverenkyňami zbiera úspechy doma aj v zahraničí. Aj napriek mladému veku má u dievčat prirodzený rešpekt, vie si udržať disciplínu, ale zároveň je pre ne kamarátkou a na tréningy s Miškou sa vždy tešia.
Lucia Belušková
Naša trénerka Lucka je skúsená trénerka, ktorá pôsobila dlhé roky v klube modernej gymnastiky Danubia a v tanečnom klube Halo Halo. Ako aktívna gymnastka dosiahla veľa úspechov - okrem iného je dvojnásobná majsterka sveta v Showdance a niekoľkonásobná majsterka Slovenska v Modernej Gymnastike a v Showdance. Lucka vo svojich tréningoch rada využíva gymnastické pomôcky, jej tréningy sú kreatívne a zaujímavé. S našimi dievčatami si hneď od prvého dňa padli do oka, takže tréningy sa nesú v priateľskej atmosfére a je veľkým prínosom v našom tíme.
Anastasia Khmelnitskaya
Anastasia pochádza z Ukrajiny, kde sa 13 rokov profesionálne venovala modernej gymnastike a má za sebou veľa úspechov na regionálnych a národných súťažiach. 3 roky pracovala ako tréner, je certifikovaný fitness tréner, tréner Pilatesu a tréner gymnastiky detí. Anastasiu si naše dievčatá hneď obľúbili a priniesla do našich tréningov úžasnú energiu.
Sabína Putzová
S gymnastikou sa prvýkrát stretla v 6 rokoch. Aktívne sa jej venovala 11 rokov. Niekoľko rokov pôsobila aj v reprezentácii. V roku 2013 a 2015 sa zúčastnila majstrovstiev Európy. Momentálne pôsobí ako tréner a rozhodca modernej gymnastiky v klube TJ Rapid Bratislava. Od prvých tréningov si naše dievčatá získala svojím vyžarovaním a je pre ne veľkým vzorom.
Timea Oravcová
 • Kde prebiehajú krúžky?

  Cvičíme v Športovej hale v Záhorskej Bystrici.

 • Je možné vyzdvihnúť dieťa zo ŠKD?

  Áno, deti vieme vyzdvihnúť priamo zo ŠĶD zo ZŠ Hargašova, ale iba na krúžky, ktoré prebiehajú v Športovej hale v Záhorskej Bystrici a začínajú o 14:00 a 15:00. Skupiny, ktoré končia o 15:00 odprevadíme aj naspäť do ŠKD.

 • Je na hodinách prítomný aj rodič?

  Pri krúžkoch pre deti od troch rokov sa rodičia na krúžkoch nezúčastňujú. Detičky sa viac sústredia a koncentrujú na trénera a tréningy prebiehajú bezproblémovejšie, keď nie je na tréningoch rodič.

 • Je možné parkovanie pred športovou halou?

  Áno, parkovanie je na ulici Hargašova, pozor ide o jednosmerku , parkovanie je možné iba na pravej strane cesty (na opačnej strane je značka zákaz státia).