Moderná GYMNASTIKA

Moderná gymnastika je krásny, umelecký ženský šport, ktorý spája prvky baletu, akrobacie a tanca. S našimi gymnastkami pracujú trénerky najprv na technike tela bez náčinia. Rozvíjajú ich flexibilitu, zručnosť, správne držanie tela a ohybnosť. Neskôr sa na tréningoch sústredia na prácu s jednotlivými náčiniami ako je švihadlo, obruč, lopta, kužele a stuha. Vďaka tanečnej zložke sa naučia naše gymnastky prejavovať emócie a výraz prostredníctvom pohybu. U dievčat sa vďaka modernej gymnastike rozvíja aj ich zodpovednosť, sebadisciplína a sebaúcta. Hodiny sú sprevádzané hudbou, smiechom a radosťou z pohybu.

•pre staršie dievčatá máme vytvorený aj špeciálny krúžok s prvkami modernej gymnastiky FLEXI♥Girls

Informácie o krúžku
→ trvanie hodiny: 50 minút
→ oblečenie: pohodlné – tričko, legíny, gymnastický dres, cvičky
→  voda: vlastná fľaša s označeným menom

• skupiny sa otvárajú pri minimálnom počte 6 detí

• skupiny o 14:00 a 15:00 vyzdvihujeme z ŠKD


Tréningy 2x týždenne:

PONDELOK + STREDA 14:00 ŠKOLA 1. ročník

PONDELOK + STREDA 15:00 ŠKOLA 2. ročník •POKROČILÉ

PONDELOK + STREDA 15:00 ŠKOLA 3. a 4. ročník  


Tréningy 1x týždenne:

PONDELOK 15:00ŠKOLA 1. a 2. ročník •ZAČIATOČNÍČKY

STREDA 17:006-8 rokov •POKROČILÉ

STREDA 16:00 PREDŠKOLÁČKY 1 •ZAČIATOČNÍČKY

STREDA 17:00PREDŠKOLÁČKY 2 •POKROČILÉ

STREDA 16:00ŽABKY vek 4 – 5 rokov


ZAČIATOČNÍČKY• nové dievčatá, ktoré predtým na modernú gymnastiku nechodili

POKROČILÉ • dievčatá, ktoré k nám chodili minulý rok


Cena: ČLENSKÝ PRÍSPEVOK

číslo účtu: IBAN SK78 7500 0000 0040 2644 3131

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne PONDELOK:

 • APRÍL  – JÚN………………………… 72 eur

Platobné obdobia pre skupiny 1x týždenne STREDA:

 • APRÍL  – JÚN………………………… 78 eur

Platobné obdobia pre skupiny 2x týždenne:

 • APRÍL  – JÚN……………………….. 150 eur

Členský príspevok na činnosť OZ súvisiacu s organizáciou a realizáciou jednotlivých krúžkov je nevratným príspevkom.

Pokyny pre rodičov a detiVšeobecné podmienky

:

Registrácia:

Galéria

Tréner

Miška Darnadiová
Trénerka Miška sa prvýkrát s gymnastikou stretla už ako 5 ročná. Aktívne sa jej venovala 12 rokov a v súčasnosti pôsobí ako tréner a rozhodca modernej gymnastiky v športovom klube ŠK Juventa Bratislava. Práca trénera ju veľmi napĺňa. Teší sa z každého malého či veľkého pokroku a so svojimi zverenkyňami zbiera úspechy doma aj v zahraničí. Aj napriek mladému veku má u dievčat prirodzený rešpekt, vie si udržať disciplínu, ale zároveň je pre ne kamarátkou a na tréningy s Miškou sa vždy tešia.
Lucia Belušková
Naša trénerka Lucka je skúsená trénerka, ktorá pôsobila dlhé roky v klube modernej gymnastiky Danubia a v tanečnom klube Halo Halo. Ako aktívna gymnastka dosiahla veľa úspechov - okrem iného je dvojnásobná majsterka sveta v Showdance a niekoľkonásobná majsterka Slovenska v Modernej Gymnastike a v Showdance. Lucka vo svojich tréningoch rada využíva gymnastické pomôcky, jej tréningy sú kreatívne a zaujímavé. S našimi dievčatami si hneď od prvého dňa padli do oka, takže tréningy sa nesú v priateľskej atmosfére a je veľkým prínosom v našom tíme.
Anastasia Khmelnitskaya
Anastasia pochádza z Ukrajiny, kde sa 13 rokov profesionálne venovala modernej gymnastike a má za sebou veľa úspechov na regionálnych a národných súťažiach. 3 roky pracovala ako tréner, je certifikovaný fitness tréner, tréner Pilatesu a tréner gymnastiky detí. Anastasiu si naše dievčatá hneď obľúbili a priniesla do našich tréningov úžasnú energiu.
 • Aká je cena krúžku?

  Štandardne sa za kurz Moderná gymnastika platí 3mesačné členské. Cena závisí od toho či ide o skupinu, ktorá má hodiny 1x týždenne, vtedy je cena 72 eur. Skupiny, ktoré majú hodiny 2x týždenne majú cenu 145 eur.

 • Kde prebiehajú krúžky?

  Cvičíme v Športovej hale v Záhorskej Bystrici.

 • Je možné vyzdvihnúť dieťa zo ŠKD?

  Áno, deti vieme vyzdvihnúť priamo zo ŠĶD zo ZŠ Hargašova, ale iba na krúžky, ktoré prebiehajú v Športovej hale v Záhorskej Bystrici. Podľa dohody ich môžeme aj odprevadiť naspäť do ŠKD, prípadne si ich vyzdvihnete v športovej hale.

 • Je na hodinách prítomný aj rodič?

  Pri krúžkoch pre deti od troch rokov sa rodičia na krúžkoch nezúčastňujú. Na začiatku otvorenia novej skupiny máme prvú otvorenú hodinu aj rodičmi, ale ak prebehne adaptácia bez problémov, tak prítomnosť rodiča nie je potrebná. Detičky sa viac sústredia a koncentrujú na trénera a tréningy prebiehajú bezproblémovejšie.

 • Je možné parkovanie pred športovou halou?

  Áno, parkovanie je na ulici Hargašova, pozor ide o jednosmerku , parkovanie je možné iba na pravej strane cesty (na opačnej strane je značka zákaz státia).