Moderná gymnastika

Moderná gymnastika je krásny, umelecký ženský šport, ktorý spája prvky baletu, akrobacie a tanca. S našimi gymnastkami pracujú tréneri najprv na technike tela bez náčinia. Rozvíjajú ich flexibilitu, zručnosť, správne držanie tela a ohybnosť. Neskôr sa na tréningoch sústredia na prácu s jednotlivými náčiniami ako je švihadlo, obruč, lopta, kužele a stuha. Vďaka tanečnej zložke sa naučia naše gymnastky prejavovať emócie a výraz prostredníctvom pohybu. U dievčat sa vďaka modernej gymnastike rozvíja aj ich zodpovednosť, sebadisciplína a sebaúcta. Hodiny sú sprevádzané hudbou, smiechom a radosťou.

Informácie o krúžku
> trvanie hodiny – 45-60 minút (podľa vekovej skupiny)
> oblečenie – pohodlné – tričko, legíny, gymnastický dres, cvičky
> voda – vlastná fľaša s označeným menom

Cena:
3 mesačné členské (hodina 1x týždenne) - 60€
3 mesačné členské (hodina 2x týždenne) - 120€

Registrácia:

Galéria

Tréner

Miška Darnadiová
Trénerka Miška sa prvýkrát s gymnastikou stretla už ako 5 ročná. Aktívne sa jej venovala 12 rokov a v súčasnosti pôsobí ako tréner a rozhodca modernej gymnastiky v športovom klube ŠK Juventa Bratislava. Práca trénera ju veľmi napĺňa. Teší sa z každého malého či veľkého pokroku a so svojimi zverenkyňami zbiera úspechy doma aj v zahraničí. Aj napriek mladému veku má u dievčat prirodzený rešpekt, vie si udržať disciplínu, ale zároveň je pre ne kamarátkou a na tréningy s Miškou sa vždy tešia.
Janka Ivaková
Janka má v City Kids pod palcom tréningy našich gymnastiek a tanečníčok. Tanec milovala už odmalička, 12 rokov sa aktívne venovala ľudovým tancom. Počas týchto rokov pribudla k tancu aj gymnastika a showdance. S klubom, v ktorom súťažne pôsobila, získala niekoľko cenných úspechov. Keďže oba tieto športy jej učarovali a sú jej srdcovou záležitosťou, aj po skončení aktívnej kariéry sa im naďalej venuje ako trénerka. Momentálne pôsobí ako trénerka a rozhodca v športovom klube ŠK Juventa Bratislava.
 • Aká je cena krúžku?

  Štandardne sa za kurz Moderná gymnastika platí 3mesačné členské. Cena závisí od toho či ide o skupinu, ktorá má hodiny 1x týždenne, vtedy je cena 60 eur. Skupiny, ktoré majú hodiny 2x týždenne majú cenu 120 eur.

 • Kde prebiehajú krúžky?

  Cvičíme v Športovej hale v Záhorskej Bystrici.

 • Je možné vyzdvihnúť dieťa zo ŠKD?

  Áno, deti vieme vyzdvihnúť priamo zo ŠĶD zo ZŠ Hargašova, ale iba na krúžky, ktoré prebiehajú v Športovej hale v Záhorskej Bystrici. Podľa dohody ich môžeme aj odprevadiť naspäť do ŠKD, prípadne si ich vyzdvihnete v športovej hale.

 • Je na hodinách prítomný aj rodič?

  Pri krúžkoch pre deti od troch rokov sa rodičia na krúžkoch nezúčastňujú. Na začiatku otvorenia novej skupiny máme prvú otvorenú hodinu aj rodičmi, ale ak prebehne adaptácia bez problémov, tak prítomnosť rodiča nie je potrebná. Detičky sa viac sústredia a koncentrujú na trénera a tréningy prebiehajú bezproblémovejšie.

 • Je možné parkovanie pred športovou halou?

  Áno, parkovanie je na ulici Hargašova, pozor ide o jednosmerku , parkovanie je možné iba na pravej strane cesty (na opačnej strane je značka zákaz státia).