Fit Girls

Novinka! Tento kurz je určený pre staršie dievčatá vo veku 9-12 rokov, ktoré sa zaujímajú o latinskoamerické tance. Naučia sa základné kroky tancov ako salsa, merenque, cha-cha, samba, bachata atď. Zároveň budú hodiny popretkávané prvkami aeróbneho cvičenia, takže dievčatá si zábavnou formou precvičia celé telo, posilnia svaly, čo pomôže k správnemu držaniu tela a v neposlednom rade utužíme zdravé sebavedomie dievčat. Hodiny budú zábavné, stále iné a plné skvelej latinsko-americkej hudby.

Tento krúžok odporúčame ako kombináciu ku krúžku Flexi Girls. Ak hľadáte pre dievčatá aktivitu, ktorá by bola dvakrát týždenne, touto kombináciou získate pestré hodiny – spojenie gymnastiky, tanca a cvičenia.

Informácie o krúžku
> trvanie hodiny – 60 minút
> oblečenie – pohodlné – tričko, legíny, tepláky, sukňa, cvičky
> voda – vlastná fľaša s označeným menom

Cena:
3 mesačné členské (hodina 1x týždenne) - 60€

Registrácia:

Galéria

Tréner

Nina Halačová
Trénerka našich tanečníc je absolventkou Fakulty telesnej výchovy a športu. Už odmalička bola vedená k športu, aktívne sa venovala bežeckému lyžovaniu. Po skončení kariéry jej prirástol k srdcu tanec. Svoje skúsenosti a radosť z tanca odovzdáva ďalej. Viedla kurzy tanca pre deti predškolského veku, ale aj starších teenagerov a učila aj deti v neďalekej Viedni. V súčasnosti pracuje ako učiteľka v súkromných jasliach. Veľmi dôležitý je pre ňu láskavý prístup k deťom a pozitívna motivácia. Vďaka tomu si veľmi rýchlo získala naše dievčatká a tešia sa na každú hodinu s Ninkou.