REGISTRÁCIA NA KRÚŽKY SPUSTENÁ

Milí rodičia, milé deti,

konečne prinášame informáciu, že dnešným dňom spúšťame elektronické PRIHLASOVANIE na naše krúžky.

Prebieha na našej stránke www.citykids.sk, kde nájdete aj všetky informácie o krúžkoch a tréneroch.

 • Podľa konkrétneho krúžku a skupiny vyplňte formulár a zašlite nám ho. Po naplnení skupinky a kontrole, či ste sa zapísali správne, vám zašleme potvrdzovací email s údajmi o presnom zaradení do skupiny.
 • V prípade, že sú skupiny obsadené, registrujte sa do čakačky. Ak sa uvoľní miesto budeme vás kontaktovať.
 • V našej ponuke nájdete niekoľko nových krúžkov, žiaľ niektoré krúžky tento rok nespustíme. Snažili sme sa však, aby si tam či už chlapci alebo dievčatá našli ten svoj naj krúžok.
 • Z dôvodu zvyšovania nákladov sme museli pristúpiť aj k zvýšeniu ceny krúžkov. Cena za jednu hodinu tak vychádza na 6 eur. Ďakujeme za pochopenie.
 • Krúžky sa uhrádzajú formou členského príspevku – kvôli prípadným neočakávaným pandemickým opatreniam sa zatiaľ september uhrádza oddelene, ale prihlásenie sa do krúžku je záväzné od septembra do decembra! V prípade, že by žiadne opatrenia nebránili činnosti našich krúžkov, pokračujete plynule ďalšie mesiace a riadite sa platobnými obdobiami pre konkrétny krúžok, ktoré sú uvedené na našej stránke.

Prihlásiť sa môžete na nasledovné krúžky:

 • MODERNÁ GYMNASTIKA s trénerkami Miškou a Natálkou.

Pre všetky naše gymnastky máme pripravenú jednu krásnu akciu: FESTIVAL MODERNEJ GYMNASTIKY.

Bude sa konať 8.9.2021 v Športovej hale Záhorská Bystrica. Začíname o 16:00 – na dievčatá bude čakať vystúpenie profesionálnych gymnastiek, ale hlavne naše trénerky, ktoré dievčatám ukážu, ako to na tréningu modernej gymnastiky vyzerá. Čakajú na vás aj nové pomôcky, ktoré si budú môcť dievčatá vyskúšať. Pozrieť sa na festival môžete prísť kedykoľvek medzi 16:00 – 18:00.

Určite sa príďte pozrieť a zabaviť. Je to skvelá pomôcka aj pre rodičov, aby ste videli ako to prebieha a ako trénerky pracujú s dievčatami. Presné info o festivale vám zašleme ešte v samostatnom emaily, prípadne sledujte FB a IG.

https://www.citykids.sk/kruzky/mod-gymnastika/

 • FLEXI GIRLS s Natálkou pre naše tínedžerky od 9 rokov – spojenie modernej gymnastiky a showdancu. Viac info získate tiež na našom festivale modernej gymnastiky, takže aj staršie dievčatá, kľudne sa k nám príďte pozrieť.

https://www.citykids.sk/kruzky/flexi-girls/

 • ROCK ´N´ROLL s Adelkou, ktorý sme po veľkom úspechu z júnových hodín zaradili do našej ponuky krúžkov.

https://www.citykids.sk/kruzky/rocknroll/

 • ATLETIKA so skvelým profesionálnym športovcom Marekom. Marek je náš nový tréner, ale mali sme možnosť ho vidieť na niekoľkých tréningoch v našom letnom tábore a máme na neho skvelé ohlasy od detí. Tréningy vedie na vysokej úrovni, jeho veľkou snahou je deti naučiť základné pohybové vzory a vypestovať v nich lásku k športu. Atletika vytvára skvelý základ pre ďalšie športy. Vytvorené však budú iba dve skupiny pre predškolákov, čiže 5-6 ročné deti a pre školákov 1.-4.ročník. Pracovať budeme so skvelými pomôckami, chceli by sme za pekného počasia vyžívať hlavne atletický areál pri športovej hale.

https://www.citykids.sk/kruzky/atleticky-kruzok/

 • LATINO dance so staronovým trénerom Marekom, ktorého mnohé deti mohli spoznať z hodín presne spred roka. Korona však prerušila tieto hodiny. Sme však veľmi radi, že sa Marek vrátil do nášho tímu, pretože je veľkým profesionálom vo svojom odbore, trénuje deti na súťaže a dokáže s nim urobiť veľké pokroky a naučiť ich základy latinskoamerických ale aj spoločenských tancov. Novinka – vytvorená skupina Teens (9 – 12 rokov).

https://www.citykids.sk/kruzky/latinodance/

 • HIP HOP je náš jeden z najobľúbenejších tanečných krúžkov. Upozorníme vás, že zaradenie do skupiny Junior a Born to dance crew nasleduje po zvážení a rozhodnutí trénera.

https://www.citykids.sk/kruzky/hip-hop/

 • ŠPORTOVÁ PRÍPRAVA – BOJOVÉ ŠPORTY A SEBAOBRANA je poslednou novinkou. Keďže sa nám nepodarilo zohnať trénera taekwonda, tento krúžok sme museli momentálne prerušiť. Pozitívne myšlienky nám však do cesty priviali perfektného trénera, ktorý s nami spolupracoval na špeciálnych hodinách v letnom tábore. Tréner Martin naučí vaše deti základom bojových športov a sebaobrany: jeho tréningy sú zároveň aj pohybové a kondičné. Viac o krúžku aj o trénerovi nájdete na

https://www.citykids.sk/kruzky/sportova-priprava-bojove-sporty-a-sebaobrana/

 

Ukážkové hodiny:

8.9.2021Festival modernej gymnastiky – ukážkové hodiny Modernej gymnastiky a Flexi Girls

 

9.9.2021

ROCK ´N´ROLL

ATLETIKA

LATINO dance 

ŠPORTOVÁ PRÍPRAVA – BOJOVÉ ŠPORTY A SEBAOBRANA

 • presný program ešte upresníme

 

Tešíme sa na všetky deti, tešíme sa na tréningy a nové pokroky. Tešíme sa na tú radosť v detských očiach.

Ak sme na čokoľvek zabudli, pýtajte sa, budeme sa snažiť odpovedať čo najskôr.

Urobíme všetko čo je v našich silách, aby každé dieťa, ktoré chce u nás cvičiť, našlo to svoje miesto v skupine. Prvoradá je však kvalita a sme nesmierne spokojní s trénermi, ktorí sa k nám tento rok pripojili do tímu.

Veríme, že tých tréningov spolu absolvujeme veľa a podaria sa nám s deťmi pekné výsledky.

 

S pozdravom tím City Kids